KLIMATYZACJE

Klimatyzacja Frostair 1700
Do małych i średniej wielkości przyczep i pojazdów kempingowych

Klimatyzator Frostair 1700 jest najmniejszym urządzeniem w rodzinie Frostair i w swojej klasie mocy, należy do najlżejszych dostępnych na rynku europejskim urządzeń.

Niskie zuzycie prądu na poziomie 2,8 A umożliwia niezawodną pracę urządzenia na niemal wszystkich europejskich kempingach.
Zwarta konstrukcja daje szerokie możliwości przy montażu i co najważniejsze mieści się w każdym schowku na pościel czy wnęce kanapowej. Montaż podłogowy nie obciąża dachu i przede wszystkim oszczędza tak ważne w przyczepie miejsce. Elastyczne rury rozprowadzające zimne powietrze, umożliwiają indywidualne zaprojektowanie jego rozprowadzenia po pomieszczeniu.

DANE TECHNICZNE


W Klimatyzacji Frostair zastosowano rónież tłumik szumów, dzięki któremu urządzenie pracuje prawie bezgłośnie znacznie podnosząc komfort wypoczynku. Przykład montażu klimatyzacji Frostair z dolnym doprowadzeniem zasysanego powietrza. Wylot chłodzonego powietrza można dowolnie skierować w różne strony przyczepy czy kempera.

Klimatyzator Frostair 2300 do dużych przyczep kempingowych i pojazdów turystycznych powyżej 5,5 m długości


Model Frostair 2300 ma podwyższoną moc chłodzenia do 2300 W, a wydajność zimnego powietrza zwiększono do 330 m3/min.
Podobnie jak w miejszym modelu, urządzenie montowane jest na podłodze, w schowku na pościel lub wnęce kanapowej przez co nie zajmuje miejsca i nie obciąża dachu pojazdu obniżając jednocześnie jego środek ciężkości.

Temperaturę wybiera się za pomocą zdalnego pilota działającego na podczerwień, która jest następnie automatycznie utrzymywana.

Dzięki zastosowaniu filtra pyłków jest bezpieczny dla osób cierpiących na alergię.

DANE TECHNICZNE Klimatyzator Frostair 2300 dostępny jest w dwóch wersjach montażowych; lewej i prawej co umożliwia montaż w każdym przypadku już istniejącej zabudowy pojazdu. Bogate wyposażenie dodatkowe pozwala na zrealizowanie najbardziej skomplikowanych projektów indywidualnych.
Przykład montażu urządzenia z dolnym doprowadzeniem zasysanego powietrza. Wyloty schłodzonego powietrza można skierować w dowolne miejsce pomieszczenia


Rura rozprowadzająca zimne powietrze