OGRZEWANIA POSTOJOWE
Truma jest wiodącym europejskim producentem ogrzewań na gaz płynny, mających szerokie zastosowanie we wszelkiego rodzaju pojazdach. Kolejne już generacje użytkowników korzystają z "mobilnego ciepła" jakie dają im produkty Trumy. W międzyczasie Truma obchodziła uroczystość 50 - letniej obecności na rynku. Tradycja połączona z dużym doświadczeniem, niezawodność rozwiązań konstrukcyjnych chroniących środowisko naturalne, to dla klientów Trumy gwarancja komfortu i wysokiej jakości

Zapewnienie komfortu użytkownikom przyczep kempingowych, pojazdów turystycznych, samochodów ciężarowych i jachtów daje bogata paleta sprawdzonych w praktyce produktów do których należą min.: ogrzewania na gaz płynny, klimatyzacje, systemy rozprowadzania ciepłego powietrza, urządzenia wspomagające manewrowanie przyczepami, bojlery, lampy, reduktory, zawory gazowe i wiele innych.
Szeroka gama gazowych ogrzewań do: samochodów ciężarowych, jachtów, przyczep kempingowych, vanów

TRUMATIC E 2400 Nr 1 w EUROPIE !!!
Pierwsze w Europie badania porównawcze niezależnych ogrzewań powietrznych firm Eberspaecher Webasto i Truma potwierdziły najwyższą jakość oferowanych przez nas urządzeń. Trumatic E 2400 jest najlepszym na rynku niezależnym ogrzewaniem postojowym. Tytuł otrzymaliśmy po szeregu intensywnych badań specjalistycznych przeprowadzonych w komorze zimna Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie.


KLIMATYZACJE FROSTAIR
do małych i średniej wielkości przyczep i pojazdów kempingowych
Klimatyzator Frostair 1700 jest najmniejszym urządzeniem w rodzinie Frostair i w swojej klasie mocy, należy do najlżejszych dostępnych na rynku europejskim urządzeń.
do dużych przyczep kempingowych i pojazdów turystycznych powyżej 5,5 m długości
Model Frostair 2300 ma podwyższoną moc chłodzenia do 2300 W, a wydajność zimnego powietrza zwiększono do 330 m3/min.
Podobnie jak w miejszym modelu, urządzenie montowane jest na podłodze, w schowku na pościel lub wnęce kanapowej przez co nie zajmuje miejsca i nie obciąża dachu pojazdu obniżając jednocześnie jego środek ciężkości.
Temperaturę wybiera się za pomocą zdalnego pilota działającego na podczerwień, która jest następnie automatycznie utrzymywana.


EUROMOVER II
Nowe możliwości manewrowania przyczepą kempingową
Euromover to nic innego jak elektryczny napęd do przyczepy kempingowej, sterowany zdalnie przy pomocy pilota. Zasada działania jest prosta; odpiętą od samochodu przyczepą możemy manewrować w dowolnym kierunku, pokunując wzniesienia nawet do 25% oraz wszelkie nierówności precyzyjnie ustawiając ją na naszym miejscu pola namiotowego.
Wąskie podjazdy i wyjazdy, nierówne lub kamieniste podłoże to problem każdego kierowcy manewrującego przyczepą na ciasnym polu namiotowym. Euromover ustawi ją sam bez żadnego wysiłku fizycznego z naszej strony.

DANE TECHNICZNE
masa 32 kg
maksymalny wznios: 25% z przyczepą o masie 1200 kg
zasilanie 12 V
Pobór prądu średnio 15 A